Podělte se o své myšlenky či zážitky v deníku CMTF

Úterý 2. červenec 2019, 7:46 – Text: Martin Višňa

Se začátkem letních prázdnin vypustila cyrilometodějská teologická fakulta do světa deník, v němž může každý offline sdílet své myšlenky nebo zážitky. „Budeme rádi, když bude deník naprosto volnou platformou. Někdo může přepsat úryvek z oblíbené knihy, někdo tip na film, historku z léta nebo třeba jen pozdrav. Kreativitě meze neklademe. Až se nám deník vrátí, rádi bychom udělali na fakultě sraz všech, kdo do něj přispěli nebo se jim tento projekt líbí,“ prozradila jedna z autorek nápadu Romana Mazalová. Pokud se k vám deník, který bude v následujících týdnech putovat z ruky do ruky, dostane a vyfotíte se s ním, můžete se pochlubit online na sociálních sítích s hashtagem #denik_cmtf. Foto: CMTF UP