Ples přírodovědecké fakulty sází na své prostory, překvapení a bohatou tombolu

Foto: archiv přírodovědecké fakulty
Neděle 19. březen 2023, 8:00 – Text: Šárka Chovancová

Vezměte dobrou náladu, zopakujte si taneční základy a přijďte si v sobotu 25. března 2023 užít ples Přírodovědecké fakulty UP. Historicky poprvé se uskuteční na půdě Univerzity Palackého, a to přímo v prostorách fakulty na třídě 17. listopadu. O pohodovou atmosféru se budou starat moderátor Radoslav Pittner, skupiny Novios a 2+1 a DJ Zbyněk Stružka. V bohaté tombole nebudou chybět věcné i zážitkové ceny.

„Vstupenky, které jsou slosovatelné, si můžete zakoupit v hlavní budově fakulty na oddělení vnějších a vnitřních vztahů a v pokladně Pevnosti poznání. Ceny vstupenek pořídíte od 350 do 590 korun a zahrnují slavnostní přípitek i drobné občerstvení. Časy prodeje najdete na webových stránkách plesu,“ uvedla vedoucí oddělení vnějších a vnitřních vztahů Dagmar Petrželová.

Pro hosty plesu bude k dispozici foyer všech šesti podlaží. Hlavní program se odehraje ve třetím a pátém podlaží, kde budou k tanci a poslechu hrát skupiny Novios, 2+1 a DJ Zbyněk Stružka. V průběhu večera návštěvníci zhlédnou ukázky standardních tanců v podání Viktorie Lemrové a Dominika Burdy z Olympu Olomouc, latinsko-americké tance předvedou Karolina a Pavla Čadílkovi z KST SWING Kroměříž. K vidění budou i flamenco a pole dance. O dokonalou vizáž se postará kosmetická pohotovost a o nezapomenutelné vzpomínky fotokoutek. Po vyhlášení tomboly je připraveno překvapení.

Slavnostní zahájení plesu je naplánováno na 20:00. „Návštěvníkům se prostory otevřou už v 19:00, kdy začne hrát hudební skupina v 5. podlaží," doplnila Dagmar Petrželová. Večerem provede moderátor Radoslav Pittner, kterého si můžete pamatovat z posledního fakultního plesu. Další informace jsou dostupné na těchto stránkách.