E-zdroje ve výuce. Webinář příkladů dobré praxe

Foto: UP
Úterý 26. březen 2024, 8:00 – Text: (kup)

Chcete si poslechnout, jak můžete pracovat s elektronickými zdroji ve výuce? Jak e-zdroje zapojují do výuky nejen vaši kolegové na univerzitě, ale i na jiných vysokoškolských pracovištích? Knihovnou UP pravidelně pořádaná akce Týden s EIZ totiž inspirovala knihovníky i na dalších univerzitách a společně připravili celonárodní propagační akci. Ve spolupráci s pracovní skupinou pro elektronické informační zdroje Asociace knihoven vysokých škol ČR připravili jednodenní webinář s podtitulem E-zdroje ve výuce – příklady dobré praxe, který se uskuteční 17. 4. 2024 od 9:30 do 12:30 hod. Za UP vystoupí Ivana Cahová s příspěvkem Využití e-zdrojů v oboru Judaistika: Dějiny a kultura Židů a Izraelská studia a Vít Voženílek s přednáškou E-zdroje ve výuce kartografie a geoinformatiky – pohled očima pedagoga. Více podrobností najdete na stránkách Knihovny UP zde. Webinář je možné spustit v MS Teams na tomto odkazu (registrace předem není nutná).