Ocenění úspěšných sportovců

Foto: Adéla Vymazalová
Sobota 18. březen 2023, 8:00 – Text: (vim)

Děkan Michal Šafář ocenil sportovní výkony studentek a studentů Fakulty tělesné kultury UP za rok 2022. Mezi těmi, kteří cenu děkana obdrželi, je například florbalistka Eva Řeháková, která přispěla k 2. místu na mistrovství světa juniorek, lukostřelec, akademický mistr ČR a účastník mistrovství Evropy Adam Li, cyklista Tomáš Bárta, mistryně ČR v synchronizovaném plavání Nicole Juráková, atlet Jakub Majerčák nebo Tereza Jánošíková, která si vyběhla 2. místo v orientačním běhu na Světových hrách. Některým ze třináctky oceněných děkan i osobně pogratuloval a připil si s nimi na budoucí úspěchy na neformálním setkání.