Speed dating studentských spolků

Foto: Vojtěch Duda
Úterý 23. duben 2024, 7:00 – Text: (vim)

Lépe se poznat a třeba zjistit, jak si být vzájemně nápomocní – to byly mimo jiné cíle setkání studentských organizací formou speed datingu, tedy krátkých rozhovorů, které už podruhé připravilo Dobrovolnické centrum UP. Ve velké zasedací místnosti rektorátu se sešli zástupci celkem jedenácti spolků, například Klubu deskových her DoUPě, UP Crowd, Ollove, Faktory, Udržitelného Palackého nebo Vysokoškolského katolického hnutí Olomouc, a navzájem si představili své aktivity a sdíleli zkušenosti z dobrovolnické spolkové činnosti. Seznámili se také s posláním a aktivitami Dobrovolnického centra UP. „Každý rozhovor je obohacením a na místě přímo vznikají nové nápady na společné projekty,“ dodala za pořadatele Zuzana Pejpková.