Zástupci Kunmingu na univerzitě

Čtvrtek 17. srpen 2017, 14:49

Univerzitu Palackého navštívila delegace z čínského Kunmingu. Reprezentaci tohoto města přijala Ivana Oborná, prorektorka UP i Huang Xiaoming, čínský ředitel Konfuciova institutu UP. Město Kunming, které leží v jihozápadní části ČLR, je významným vzdělávacím a kulturním centrem s několika univerzitami, vysokými školami a 300 vědecko-výzkumnými ústavy. Některé z těchto vysokých škol a univerzit už s UP spolupracují. Během návštěvy podepsali reprezentanti obou měst partnerskou smlouvu. Foto: Milada Hronová