Nové webové stránky fakult

čtvrtek 30. března 2017, 08:21 - Text: OK

Vážení zaměstnanci, milí studenti,

dovolujeme si vás informovat, že od nadcházejícího víkendu se bude již všech 8 fakult Univerzity Palackého v Olomouci prezentovat novými webovými stránkami, které odpovídají jednotnému vizuálnímu stylu UP a korespondují s podobou univerzitního webu.

Přechod na novou podobu fakultních stránek započne v pátek 31. března a bude pokračovat během celého víkendu. Poskytovatelé internetu mají však různou dobu reakce, může se tedy stát, že nové webové stránky uvidíte na svém přístroji až za několik hodin. Nejpozději v pondělí 3. dubna by mělo být vše v pořádku.

Od starší verze se nové stránky liší nejen grafickou podobou, ale také novou strukturou, ve které je obsah webu kromě obecných informací pro širokou veřejnost rozdělen také na sekce pro studenty, zaměstnance a absolventy. Samozřejmostí je i responsivní design nového webu, neváhejte si jej otestovat na svém tabletu či mobilním telefonu.

Na všech titulních stranách bude dočasně umístěn odkaz na staré webové stránky fakulty, které již ale nebudou dále aktualizovány.

Pokud budete mít k novému webu fakulty jakékoliv připomínky či dotazy, kontaktujte nás na adrese webup2016@upol.cz. Technické problémy se pokusíme obratem vyřešit, obsahové či další podněty nasměrujeme přímo na konkrétní fakultu.

Děkujeme vám předem za trpělivost při přechodu na novou moderní prezentaci vaší fakulty a přejeme vám, ať se s ní co nejrychleji sžijete a oceníte její výhody. Webová prezentace je živá, neustále se vyvíjí a přizpůsobuje vašim požadavkům a potřebám. Těšíme se proto na vaše konstruktivní komentáře na výše uvedené adrese!

Oddělení komunikace UP