Rektor zve zaměstnance Univerzity Palackého na perníčky a punč

Foto: Velena Mazochová
úterý 13. prosince 2016, 09:30 - Text: Ivana Pustějovská

Zastavit se v hektickém předvánočním čase a pobavit se s kolegy mohou zaměstnanci Univerzity Palackého, pokud přijmou pozvání rektora Jaroslava Millera na předvánoční setkání. Uskuteční se ve čtvrtek 15. prosince 2016 od 17 hodin na nádvoří Zbrojnice.

Medové perníčky, svařené víno, stromeček i sborový zpěv, tak bude vypadat setkání zaměstnanců Univerzity Palackého.

„Na nádvoří bude ozdobený vánoční stromek, postavíme i velký stan. Pan rektor bude od 17 hodin příchozím osobně servírovat punč. Do 18 hodin nabídneme punč zdarma, potom se bude prodávat za 40 korun. V této ceně je zahrnuto nejen klasické svařené víno s kořením, ale také podle vlastního výběru i něco ostřejšího do punče. Připravené bude i další občerstvení, například chleba se sádlem nebo škvarky, které nachystají kolegové z menzy. Myslíme i na vegetariány, takže určitě i oni najdou něco dobrého na zub,“ řekla Eva Blažková, vedoucí Konferenčního servisu UP, který akci zajišťuje.

Rektor Jaroslav Miller zve na setkání všechny zaměstnance univerzity. „Doufáme, že tak vznikne nová tradice, kdy budou mít příležitost se v předvánočním čase spolu neformálně potkávat kolegové z různých pracovišť i fakult,“ dodala Eva Blažková.

Na nádvoří Zbrojnice budou znít reprodukované koledy, živě pak vystoupí se svým programem od 17.30 univerzitní sbor Ateneo.