Fakulta tělesné kultury si zvolí nový senát

Ilustrační foto: Martin Višňa
Čtvrtek 16. únor 2017, 14:46 – Text: Martin Višňa

Akademičtí pracovníci a studenti fakulty tělesné kultury půjdou na přelomu března a dubna k volebním urnám. Volby rozhodnou o zástupcích fakulty v univerzitním akademickém senátu a o složení senátu fakultního pro funkční období 2017–2020.

Volby na fakultě tělesné kultury se uskuteční v termínech 31. března a 4., 5. a 7. dubna, zasedací místnost děkanátu NA 309, která se promění v místnost volební, bude otevřena vždy od 8:30 do 17 hodin.

Návrhy kandidátů do fakultního i univerzitního senátu mohou členové akademické obce fakulty, tedy akademičtí pracovníci a studenti, zasílat již nyní předsedovi hlavní volební komise Davidu Smékalovi z katedry fyzioterapie. Návrhy musí být písemné a musí obsahovat celé jméno, datum narození a pracoviště navrhovaného, v případě studentů pak obor a ročník studia, nesmí chybět písemný souhlas navrhovaného s kandidaturou. Navrhovat kandidáty je možné do 28. února.

Všechny další informace o volbách jsou zveřejňovány ZDE

Vyhlášení voleb bylo stěžejním bodem programu úterního zasedání Akademického senátu FTK UP.