Ukázkový den pro maturanty

Středa 14. listopad 2018, 14:32

Fakulta tělesné kultury se představila studentům posledního ročníku olomouckých gymnázií Čajkovského a Hejčín. Padesátka budoucích maturantů si během tak zvaného ukázkového dne poslechla krátkou přednášku z oblasti sportovní psychologie a prohlédla si moderní laboratoře. Dobrovolníci si mohli vyzkoušet i zátěžový test na běžeckém páse nebo se na chvíli stát figurantem mezi kamerami systému pro analýzu pohybu v 3D prostoru Vicon Vantage. Foto: Martin Višňa