Univerzita má nového mluvčího

Egon Havrlant.
Foto: Vojtěch Duda
Wednesday 9 June 2021, 16:08 – Text: (ipu)

Univerzita má nového vedoucího oddělení komunikace a tiskového mluvčího, jímž se stal Egon Havrlant. Absolvent žurnalistiky Filozofické fakulty UP, kde také externě vyučuje, má bohaté zkušenosti jak z práce v médiích, tak s prací tiskového mluvčího.

Třináct let byl Egon Havrlant tváří a hlasem Fakultní nemocnice Olomouc, kde také vedl oddělení komunikace. Na stejné manažerské pozici v posledních třech letech pracoval v nemocnicích Zlínského kraje.

„Kolegové z oddělení komunikace odvedli v minulých letech spoustu dobré práce a díky tomu byla Univerzita Palackého opravdu vidět. Určitě je tedy na čem stavět a pevně věřím, že v pozitivní prezentaci a budování dobrého jména univerzity budeme jako tým úspěšně pokračovat,“ řekl nový mluvčí.

Jak dodal, jeho předchůdkyně Gabriela Sýkorová Dvorníková zůstává součástí týmu oddělení komunikace. „Jako moje zástupkyně bude mít na starosti zejména úkoly spojené s komunikací dovnitř univerzity. To je oblast, ve které se budeme snažit kontinuálně zlepšovat. Současné vedení univerzity považuje právě komunikaci uvnitř instituce – se studenty, akademiky i zaměstnanci – za jednu ze svých priorit,“ dodal Egon Havrlant.

Back