Bojujte za svou fakultu či součást ve výzvě Do práce na kole

Vyhlášení DPNK 2022
Foto: Vojtěch Duda
Středa 22. únor 2023, 10:34 – Text: (mz)

Registrace do výzvy Do práce na kole přináší jen samé výhody, i proto má Udržitelná univerzita pro zaměstnance UP připravené bezplatné registrace. Vytvořte týmy a vyzvěte co nejvíc svých kolegů, protože kromě celorepublikové a olomoucké soutěže vyhlašujeme pro zaměstnance i univerzitní souboj fakult a dalších součástí. Putovní cenu z loňska drží lékařská fakulta – kam poputuje letos?

Spojte příjemné s užitečným a zkuste se v květnu dopravovat do práce na kole, koloběžce, pěšky nebo poklusem – tedy udržitelně a aktivně. Pokud se navíc zaregistrujete do výzvy Do práce na kole, nejenže podpoříte budování cyklistické infrastruktury, ale také budete moci se svým týmem vyhrát zajímavé ceny v několika kategoriích. Soutěží se v celorepublikové či olomoucké soutěži a Udržitelná univerzita vyhlašuje podruhé také univerzitní souboj!

V roce 2022 Souboj fakult a součástí UP vyhrála lékařská fakulta, akterá se tak stala držitelem putovního poháru. Jako jediná totiž dosáhla 90% hranice pravidelnosti, a to díky čtyřem týmům se 100% pravidelností. Její zaměstnanci ujeli celkem 4 480 km.

Základní informační souhrn k výzvě Do práce na kole jsme přinesli v tomto článku.
Máte-li zájem o bezplatnou registraci do výzvy, ozvěte se na
marie.tranova01@upol.cz. Zájemci z řad zaměstnanců UP dostanou jednorázový kód, který lze uplatnit při registraci. Neváhejte, voucherů je omezený počet!

Jak se zapojit do univerzitního souboje?

Při registraci do výzvy vyplňte jako společnost Univerzitu Palackého v Olomouci a také svou fakultu nebo jinou součást, případně si vás vyhledáme a zařadíme podle vašeho e-mailu. V první polovině června, až výzva skončí, pak vyhodnotíme výsledky v kategoriích počet přihlášených zaměstnanců (v poměru k celkovému počtu zaměstnanců fakulty/součásti) a tým s největší četností dojíždění. Při společném setkání potom vyhlásíme výsledky a výherci dostanou zajímavé ceny.