Do Států. Za studiem. Za Merrillem

Foto: ZO RUP
Středa 19. leden 2022, 8:00 – Text: (ipu)

Chcete zkusit studovat v Americe? Máte šanci. Stačí se přihlásit do výběrového řízení na semestrální studijní pobyt na partnerské instituci v rámci studijního programu UP založeného před třiceti lety americkým filantropem a přítelem Univerzity Palackého Charlesem Merrillem. V akademickém roce 2022/2023 máte (s výjimkou studentů lékařské fakulty) šanci studovat na těchto školách: Moravian University, Bethlehem, Pennsylvania a Coe College, Cedar Rapids, Iowa. Kdo a jak? Na to vše vám odpoví na zahraničním oddělení rektorátu (zuzana.hamdanieh@upol.cz), podrobnosti, podmínky i kontakty najdete zde. Jen nezapomeňte na uzávěrku, která je 21. února.