Aktualizováno: Sledujte informace k opatřením proti koronaviru na speciální stránce

Pondělí 17. srpen 2020, 18:00 – Text: (red)

Vláda ČR dne 17. 8. oznámila, že od 1. září opět zavádí povinnost nosit v uzavřených prostorách roušky. Byť toto nařízení dne 20. 8. zmírnila, situace se i tak může dotknout života na Univerzitě Palackého. Vedení UP aktuální vývoj situace sleduje, komunikuje v tom smyslu se všemi kompetentními orgány a o veškerých novinkách bude vždy v nejkratším možném termínu informovat.

Všechny potřebné informace k opatřením, omezením a organizačním záležitostem na Univerzitě Palackého můžete sledovat na speciální webové stránce upol.cz/covid-19. Ty nejdůležitější aktuality zároveň budou zasílány prostřednictvím e-mailů a sdíleny na sociálních sítích.

V nejbližších dnech budou zveřejněny informace k nošení roušek ve vnitřních prostorách univerzity či k problematice ubytování zahraničních studentů na UP.

Pro jakékoliv dotazy je také stále k dispozici e-mail faq@upol.cz.