Jak správně citovat? Jak pracovat s AI? Knihovna UP připravila Týden s EIZ

Grafika: KUP
Čtvrtek 15. únor 2024, 14:00 – Text: (kup)

Sedmý ročník Týdne s elektronickými informačními zdroji, tradiční akce pořádané Knihovnou UP, nabídne školení, workshopy a konzultace týkající se především problematiky vyhledávání a citování elektronických informačních zdrojů, které Univerzita Palackého předplácí svým studentům a zaměstnancům. Nově otevře i téma využívání nástrojů umělé inteligence při psaní odborných textů.

Týden s EIZ bude probíhat od pondělí 26. února do pátku 1. března 2024 v prostorách Ústřední knihovny ve Zbrojnici. Školení a workshopy se uskuteční v počítačové učebně č. 1.66, konzultace pak budou poskytovány v kanceláři č. 1.59 Bibliograficko-informačních služeb.

Studenti i zaměstnanci univerzity mohou přijít na osobní konzultace mezi 8:00 až 15:00 hod. do kanceláře č. 1.59 v přízemí Zbrojnice. Školení a praktické workshopy budou probíhat v počítačové učebně č. 1.66 s omezenou kapacitou, proto je nutné se na ně předem zaregistrovat. Jednotlivé termíny a témata naleznete na uvedeném odkaze, kde je nutné si vybrat konkrétní událost, o kterou máte zájem.

Podrobný program sedmého ročníku Týdne s EIZ najdete zde.