Konference UP Business Camp oslaví jubileum. Láká na příběhy úspěšných podnikatelů

Repro: Žurnál UP
Sobota 8. červenec 2017, 8:00 – Text: (red)

Jak začali podnikat, jak expandovali do zahraničí a čím dosáhli podnikatelského úspěchu? Na tyto otázky odpoví 5. ročník konference o cestě k úspěšnému podnikání UP Business Camp 2017. Zvýhodněná registrace zahájena právě nyní.

Největší konference svého druhu v Olomouci, která proběhne 11. listopadu na právnické fakultě, přiblíží studentům, začínajícím podnikatelům a inovativním firmám startupovou scénu, marketing nebo příběhy úspěšných firem.

„Z potvrzených řečníků, kteří do Olomouce dorazí, mohu prozradit Paula Skaha, který pro velké firmy jako Orange nebo HBO vytvářel strategie značky. Napsal světově oceňované knihy o marketingu a podělí se s námi o jeho know-how ve storytellingu a budování značky. Jsme velice rádi, že na konferenci dorazí i Jirka Doležal a Honza Emler z Dolleru, kteří vyrábějí revoluční motivační diáře, nebo Jan Vlachynský, spolumajitel Baru, který neexistuje. Nebudou chybět praktické rady do podnikání od Radka Hudáka z Googlu, Martina Gecova z Delicode nebo Jakuba Dohnala z AKDPS. Jednáme také s dalšími významnými osobnostmi a zahraničními hosty. Účastníci campu se mají na co těšit,“ uvedl Jiří Herinek, ředitel Vědeckotechnického parku UP za pořadatele konference.

Konference nabídne bloky věnované problémům začínajících firem i zkušenostem tvůrců prosperujících projektů s celorepublikovým přesahem. Pro účastníky, kteří se svými produkty chtějí expandovat do zahraničí, bude připravena část s názvem Cesta za hranice. Zájemci se dovědí, jak správně nasměrovat své podnikání a získají informace o rozdílech mezi českým a zahraničním startupovým prostředím.

Součástí programu bude představení vítězů letošní Podnikavé hlavy. „Pokud se říká, že začátky jsou vždy nejtěžší, tak v podnikání to platí dvojnásob. Ačkoli je toto přísloví velice pravdivé, není důvod ztrácet naději. Univerzita Palackého každoročně organizuje soutěž Podnikavá hlava, která má za cíl podpořit mladé podnikatele v rozjezdu své firmy. Na letošní konferenci dáme vybraným vítězům soutěže prostor představit publiku nápady, se kterými zaujaly soutěžní porotu,“ doplnil manažer konference Michal Kukučka.

Předprodej vstupenek a registrace na konferenci probíhají na webu konference.  

Zpět