Maraton promocí zahájen

Středa 19. červen 2019, 17:00

Slavnostní tečka za studiem. Sálem olomouckého Arcibiskupského paláce v těchto dnech létají do vzduchu čepice těch, kteří úspěšně zakončili studium na fakultě tělesné kultury. Konkrétně tento snímek pochází z promoce absolventů dvouoborového studia Tělesné výchovy a Ochrany obyvatelstva. Čerství bakaláři a magistři z FTK přitom přebírají diplomy jako první z celé univerzity. V příštích dnech a týdnech popřejí mnoho zdaru v dalších životních etapách svým absolventům také představitelé ostatních fakult a promoce již tento pátek 21. června čeká také absolventy Univerzity třetího věku UP. Foto: Martin Višňa