Modernizace kliniky nukleární medicíny

Budova X, v níž klinika nukleární medicíny sídlí.
Foto: Fakultní nemocnice Olomouc
Úterý 26. říjen 2021, 11:05 – Text: (fri)

Dostavby a rekonstrukce se dočká Klinika nukleární medicíny LF UP a Fakultní nemocnice Olomouc. Modernizovaná klinika bude vybavena novým PET/CT, na kterém bude možné provádět vyšetření pacientů s nádorovými i zánětlivými procesy, a to včetně pacientů postižených nemocí covid-19. Projekt, který se zaměřuje na dos finančně podpořila v rámci Integrovaného operačního programu (IROP) Evropská unie v rámci politiky soudržnosti. Více zde.