Na rektora Univerzity Palackého kandidují čtyři akademici

Foto: Žurnál Online
Úterý 23. únor 2021, 11:11 – Text: Ivana Pustějovská

Martin Kudláček z fakulty tělesné kultury, Jiří Lach z filozofické fakulty, Tomáš Opatrný z přírodovědecké fakulty a Martin Procházka z fakulty zdravotnických věd, to je čtveřice jmen kandidátů, kteří se chtějí účastnit volby rektora Univerzity Palackého.

„Zvláštní volební komise Akademického senátu Univerzity Palackého pro volby rektora UP ​na svém zasedání 23. 2. 2021 ověřila dorazivší návrhy na kandidáty na rektora UP. V souladu s usnesením o vyhlášení voleb sestavila tento oficiální seznam kandidátů na rektora UP (řazeno abecedně),“ uvedl senátor Jiří Langer, který komisi vede.

Abecední seznam kandidátů na rektora UP

prof. Mgr. Martin Kudláček, Ph.D.

prof. PhDr. Jiří Lach, M.A., Ph.D.

prof. RNDr. Tomáš Opatrný, Dr.

prof. MUDr. Martin Procházka, Ph.D.

Zdroj: AS UP

Veškeré informace, které se týkají volby rektora Univerzity Palackého na období 2021–2025, jsou k dispozici na speciální webové stránce:  https://www.upol.cz/univerzita/univerzitni-organy/volby-rektora-2021/.