Nadaná mládež v kempech Pedagogické fakulty UP

Foto: CCV PdF UP
Čtvrtek 1. září 2022, 7:00 – Text: (map)

Čtvrtý ročník, sto padesát účastníků a pestrá obsahová nabídka. I letos Pedagogická fakulta UP připravila kempy pro nadanou mládež. Během prázdnin se jich uskutečnilo dvanáct se zaměřením na techniku, informatiku, robotiku, digitální technologie, biologii, hudbu, základy první pomoci, anglický i německý jazyk. Populárně naučné vzdělávací aktivity, které na pedagogické fakultě organizuje její Centrum celoživotního vzdělávání, pravidelně podporuje MŠMT ČR.  Více o kempech zde zde.