Poznejte svět jako ambasador univerzitní sítě Aurora

Foto: Aurora
Čtvrtek 14. prosinec 2023, 13:24 – Text: (red)

Chcete si rozšířit obzory, poznat studenty z celé Evropy a rozvíjet se? Díky tomu, že je UP členem evropské univerzitní sítě Aurora, se můžete stát součástí mezinárodní komunity studentů a vydat se online i osobně na akce, které vás posunou dál na osobní i profesní rovině. Univerzitní síť Aurora sdružuje 9 evropských univerzit, které mají přes 260 000 studentů. Chtějí posunout evropské vysoké školství dál a společně fungovat jako jeden kampus, v němž je jednoduše možné studovat předměty na různých univerzitách, sdílet výzkumné a výukové materiály, jezdit na výměnné pobyty nebo využívat nabídku hybridních a online kurzů. Kladou velký důraz na současné globální výzvy a problémy, jakými jsou udržitelný rozvoj, kulturní diverzita nebo digitalizace. Aktuálně se můžete stát studentským velvyslancem nebo studentským šampionem v rámci Aurora Student Schemes. Přečtěte si, co vás čeká, přihlaste se do 31. prosince 2023 a zúčastněte se aktivit, které budou probíhat od ledna do června 2024. Více zde.