Rektor Jaroslav Miller vítá v novém akademickém roce

Rektor UP Jaroslav Miller.
Foto: Gabriela Knýblová
Pondělí 17. září 2018, 9:12

Vážení kolegové a kolegyně, milí studenti a studentky Univerzity Palackého,

vítám vás v novém akademickém roce a doufám, že jste si měrou vrchovatou užili své prázdniny a dovolené a odpočinuli jste si před novými výzvami, které nás čekají.

Rád bych připomenul, že letošní zimní semestr bude probíhat ve znamení oslav 100 let moderní československé a české státnosti a Univerzita Palackého se k tomuto výročí hlásí celou řadou akcí, na něž vás srdečně zvu.

Vítám na půdě naší univerzity rovněž studenty a studentky prvních ročníků a doufám, že se brzy „rozkoukají“ a zapojí se do univerzitního dění.

Příjemné pracovní klima a vysokou motivaci ke studiu v akademickém roce 2018/2019 přeje

Jaroslav Miller
rektor UP