Setkání zaměstnanců

Fotogalerie: Martin Višňa
Pondělí 21. červen 2021, 11:36 – Text: (vim)

Hudební vystoupení, sportovní i výtvarné aktivity, něco dobrého na zub i kousek stínu a vodní mlhu v teplém červnovém odpoledni přineslo páteční setkání zaměstnanců univerzity na nádvoří Zbrojnice, připravené pod hlavičkou univerzitní iniciativy Zaparkuj. Přivítání se ujal sám rektor Martin Procházka, který zároveň poděkoval všem studentům a zaměstnancům, kteří se nějakým způsobem podíleli na pomoci druhým v nelehké době epidemie, a také pedagogům a dalším, kteří dokázali i přes tvrdá omezení zabezpečit výuku. „Chtěl bych nám popřát, aby příští semestr již probíhal tradičním způsobem, a pokud ne, tak abychom využili všech zkušeností z uplynulého období,“ řekl mimo jiné rektor. Poté se již u mikrofonu vystřídali se svou produkcí Daniel Agnew, Salih Hadžiabdić a Sylvie Bee, zájemci si mohli vyzkoušet slackline, tvořit s Chaoscompany nebo u stánků menzy a dalších partnerů potěšit své chuťové pohárky. S přibývajícím večerem pak zaměstnanecké setkání přešlo ve veřejný program v rámci Svátků města Olomouce, desítky lidí se setměním dorazily na projekci snímku Palm Springs.