Souboj fakult zná vítěze: přírodovědu a FZV

Grafika: organizátoři Souboje fakult
Čtvrtek 24. únor 2022, 15:45 – Text: (vim)

Téměř 105 litrů krve a 39 litrů krevní plazmy darovali studenti a zaměstnanci Univerzity Palackého v rámci Souboje fakult v bezplatném darování krve, který s mottem Vyhrň rukáv již podruhé vyhlásili studenti fakulty zdravotnických věd. Vítězné fakulty jsou přitom stejné jako vloni. Nejvíce krve darovala přírodovědecká fakulta, co se týče procenta dárců mezi studenty, vyhrála pořádající FZV. Trofeje budou děkanům těchto fakult předány po domluvě v nejbližších dnech. Poděkování organizátorů nicméně patří všem, kteří se do souboje zapojili.