Udržitelný adventní kalendář poradí s dárky i krmením ptáčků

Zdroj: Udržitelný Palacký
Pondělí 6. prosinec 2021, 14:00 – Text: (red)

Studentský spolek Udržitelný Palacký si pro letošní předvánoční čas připravil již podruhé udržitelný adventní kalendář. Až do 24. prosince se můžete každý den těšit na různé tipy na udržitelné Vánoce, výborné recepty, vánoční tradice, tvoření a spoustu dalšího.

Jednotlivé příspěvky najdete na facebookové stránce spolku a také na Instagramu. Zatím nám členové iniciativy poradili, kde v Olomouci nakoupit dárky udržitelně nebo jak správně krmit ptáčky v zimě. Stejně poctivě, jako otevíráte okýnka s čokoládičkami v adventním kalendáři doma, sledujte i tenhle kalendář – ještě na nás čeká téměř dvacet tipů!

Několik rad a doporučení, jak žít v Olomouci o něco udržitelněji během celého roku, najdete také na stránkách Udržitelné univerzity.