Univerzita Palackého se prezentovala na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně

Stánek VTP na veletrhu.
Foto: VTP UP
pondělí 16. října 2017, 10:00 - Text: Dana Jurková

Novinky a produkty z dílny specializovaného univerzitního pracoviště UPrint 3D si mohli prohlédnout účastníci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Stánek UPrint 3D navštívilo přes 150 zájemců.

„Možnosti průmyslového 3D tisku jsme představili na stánku u příležitosti největší konference věnované profesionálním technologiím aditivní výroby v ČR. Této konference se zúčastnilo několik set účastníků. Z hlediska zájmu o naše centrum byla prezentace na strojírenském veletrhu pro Univerzitu Palackého velice přínosná a pozitivně hodnocena,“ uvedl Petr Kubečka, business development manager z Vědeckotechnického parku UP. „Společně s našimi produkty jsme představili také novou brožuru o našem centru. Navázali jsme kontakty s 21 firmami, které plánují využít naše služby a osobně naše centrum navštívit,“ dodal.

UPrint 3D je specializované centrum Univerzity Palackého v Olomouci, které nabízí 3D tisk z kovů, termoplastů, fotopolymerů i papíru a 3D skenování a podporu aditivní výroby. Více informací o centru naleznete ZDE.