Univerzita zve na Sportovní den

I letos slibuje Sportovní den oblíbenou zumba párty.
Foto: Milada Hronová
Čtvrtek 9. květen 2019, 13:23 – Text: Milada Hronová

Pojďte do tělocvičen, na hřiště nebo do přírody! Také letos připravila Univerzita Palackého pro studenty i zaměstnance Sportovní den. Uskuteční se 15. května. Rektor při této příležitosti udělí rektorské volno. 

Fotbal, volejbal, basketbal, badminton, tenis i stolní tenis, také power, acro i metabolic jóga, pilates či tabata jsou jen některé aktivity, které nabídne Sportovní den Univerzity Palackého. Bohatou nabídku až třiceti sportovních disciplín doplní každoroční stálice, jakými jsou zumba párty ve Sportovní hale, lukostřelba nebo běžecký Memoriál Jiřího Hronka.

Už v osm hodin mají sraz u loděnice zájemci o kanoistiku, na kurtech v Hynaisově ulici se ve stejný čas potkají příznivci tenisu. V osm začne i turnaj ve volejbalu ve Sportovní hale nebo fitness včetně konzultací s trenéry v AC BALUO na fakultě tělesné kultury. Některé sportovní disciplíny vyžadují rezervaci, například na lukostřelbu je potřebné se dopředu domluvit, rezervaci stejně tak vyžaduje lezení s lektorem i bez lektora, squash či bowling.

I letos bude připravený od 15 hodin u Sportovní haly zajímavý program pro děti, v 16 pak v hale začne oblíbená zumba party a slibuje opět hodně živé rytmy s Davidem Luiwalim.

Každé sportování slibuje slosovatelné lístky, za něž v losování mohou sportovci z UP od 18 hodin získat hodnotné ceny. I letos organizátoři chystají večerní posezení s občerstvením. Zahraje i country hudba Blue exit.

Sportovní den pravidelně připravuje Akademik sport centrum UP. Všechny nabízené sporty jsou zdarma. Program ZDE. 

Zpět