Velikonoční přání rektora Univerzity Palackého

Ilustrační foto: pixabay.com
Čtvrtek 6. duben 2023, 16:15

Vážené kolegyně, vážení kolegové, milé studentky, milí studenti,

rád bych vám popřál krásné Velikonoce, chvíle zaslouženého oddechu a tolik důležité pohody s těmi, které máte nejraději, a rovněž příjemně strávený čas doma, v přírodě nebo kdekoliv, kde se chystáte nejbližší dny prožít.

Příchod jara a probouzející se příroda vybízejí k radosti a veselí, duchovní rozměr velikonočních svátků nás zároveň může přimět k zamyšlení nad věcmi, které přesahují naše každodenní starosti. Chci využít této příležitosti a poděkovat vám za veškerou vaši práci a úsilí, za odpovědnost a energii, s níž přistupujete k náročným úkolům v průběhu akademického roku. Využijte volný čas k odpočinku a naberte fyzické i psychické síly pro další období, v němž nás čekají další pracovní a studijní povinnosti.

Krásné Velikonoce vám všem.

S úctou a poděkováním

Martin Procházka, rektor UP