Dejte svůj hlas fotografům z U3V

Foto: Josef Rosulek
Úterý 14. listopad 2023, 16:01

Jak vidí naši univerzitu lidé, kteří se rozhodli si ve zralejším věku rozšířit své znalosti a dovednosti? Odpověď najdete v Knihovně UP ve Zbrojnici. V její časopisecké studovně je totiž k vidění výstava Univerzita Palackého očima studentů U3V. Můžete také svým hlasem rozhodnout, která z fotografií je podle vás nejzdařilejší. Stačí napsat číslo vybraného snímku na lístek a vhodit jej do připravené schránky. Vítěz či vítězka budou vyhlášeni na vernisáži výstavy, která se uskuteční 21. listopadu v 17 hodin za účasti proslulého fotodokumentaristy Jindřicha Štreita a hudebního skladatele a prorektora UP Víta Zouhara. Výstava potrvá do konce letošního roku. Více informací najdete zde.