Děkujeme, vážená paní děkanko

Foto: Eva Hrudníková
Úterý 3. květen 2022, 8:30 – Text: (eha)

Významné životní jubileum oslavila profesorka Milana Hrušáková. Jako děkanka vedla olomouckou právnickou fakultu v letech 2008-2016, dnes působí na katedře soukromého práva a civilního procesu. Fakulta pro svou emeritní děkanku připravila slavnostní setkání a několik dárků. Mimo jiné i monografii Pocta Milaně Hrušákové, která je poděkováním za vše, co pro české právo a olomouckou fakultu udělala a ještě udělá. Přispělo do ní na čtyřicet autorů.